Rama shpërthen në gëzim për golat e Juventusit, komentuesit: I iku truri Lulit (Foto)

Rama shpërthen në gëzim për golat e Juventusit, komentuesit: I iku truri Lulit (Foto)

Kryeministri Edi Rama nuk e ka fshehur gëzimin pas dy golave të Juventusit kundër Barcelonës.

Rama ka bërë dy postime të njëpasnjëshme në Facebook dhe Twitter, me momentet e golave duke provokuar qindra komente, shumë prej të cilave thumbojnë kreun e PD-së, Lulzim Basha. 

‘Po na vjen keq për Lulin e shkret nuk po i shef syri asgjë të bukur që ndodh jashtë çadrës .. Jepi leje të dali të shikojë pjesën e dytë”, shkruan një komentues. Dihet që një pjesë e mirë e deputetëve të majtë duke filluar që nga kryeministri janë tifozë me skuadrën e Juventusit. 

Login to post comments
back to top