Ky është Shenjt!

Ky është Shenjt!

E gjithë bota është rikthyer te elozhet për Lionel Messin. Mjaftoi vetëm një ndeshje e vetme që të gjithë të binden. “Pleshti” është sërish “ylli numër një” në botën e futbollit, goli i tij në minutën e 92-të ndaj Real Madrid dhe gëzimi për 500 golat e tij me fanellën e Barcelonës janë tashmë një shenjë në histori. Një gol epik që vë në diskutim hegjemoninë e madrilenëve në La Liga. Një ndeshje spektakolare e një lojtari që pas eliminimit nga Champions League kundër Juventus ishin të shumtë ata që kryqëzuan argjentinasin. Tashmë mediat në të gjithë botën e kanë vënë në faqe të parë me titujt: “Messi është një shenjt”.

More in this category: « Fitojnë Kukesi dhe Skenderbeu
Login to post comments
back to top