Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Juventus

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Juventus

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Juventus

Barcelona dhe Juventus kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve, që zhvillohet nga ora 20:45.

Kujtojmë se ndeshjen e parë e kishte fituar skuadra italiane me rezultat 3:0.

Barcelona: Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Busquets; Rakitic, Iniesta; Suárez, Messi, Neymar

Juventus: Buffon; Dani Alves, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain

Login to post comments
back to top