Gjyqtari i 4:0 në Paris, drejton ndeshjen Juventus-Barcelona (

Gjyqtari i 4:0 në Paris, drejton ndeshjen Juventus-Barcelona (

Szymon Marciniak do të ndajë drejtësinë në ndeshen Juventus – Barcelona

UEFA ka njoftuar se gjyqtari polak, Szymon Marciniak do të ndaj drejtësinë në ndeshjen ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Ky gjyqtar nuk pëlqehet fare nga Barcelona, pasi këtë edicion kishte drejtuar ndeshjen ndërmjet PSG-së dhe Barcelonës, e cila përfundoi në të mirë të francezëve. /Express/

Login to post comments
back to top