Rita Ora e mahnitshme

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, ka pozuar për revistën prestigjioze “Shape”. Ajo ka shkëlqyer në fotografitë e realizuara për numrin e muajit maj të kësaj reviste. 26-vjeçarja në këtë intervistë ka treguar se është duke bërë disa punë të rëndësishme aktualisht. Sa i përket albumit të ardhshëm, Rita thotë…

Vajza seksi e Arbërie Hadërgjonaj

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj ka një vajzë shumë të bukur. Bëhet fjalë për Anxhelinën, e cila edhe me profesion ka shkuar drejt hapave të nënës së saj, transmeton Gazeta Express. Anxhelina së fundmi ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram ku vë në pah bukurinë e…

FOTO+16/ Sportisti me të dashurën më seksi

Claudia Sampedro një rivale e denjë e Kim Kardashian. Një bombë e vërtetë që ka hyrë me prepotencë në botën e NFL. Ajo është partnerja e Julius Pappers, që luan me Greenbay Packers. Claudio falë lidhjes me NFL është bërë shumë e njihur në Shtetet e Bashkuara, aq sa numri…

Kjo është prapanicë!

Kjo bukuroshe ka mbi 6 milionë ndjekës dhe disa thonë se ajo është femra me të pasme më seksi në botë. Quhet Jailyne Ojeda dhe fansat ende nuk e dinë nëse të pasmet e saj janë origjinale apo implante. Ajo që ka rëndësi për momentin është se 19-vjeçarja po thyen…

Irina Shayk, të çmend me pamjet e fundit (Video)

Ajo është në pritje të fëmijës së parë me aktorin e famshëm Bradley Cooper. Por barku i rritur nuk është se shihet në videon më të re të Irina Shayk. Modelja 31 vjeçare është bërë pjesë e kampanjës së marketingut të veshjeve të brendshme “Intimissimi”. Shayk nuk është aspak e…

Bebe Rexhe shfaq të pasmet 'gjigante'

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka provokuar fansat me imazhin e fundit.Në rrjetin social Snapchat, këngëtarja ka postuar një foto në të cilën të pasmet i ka hedhur në rend të parë. Bebe ishte veshur sportive dhe flokët i kishte lidhur, por i tërë fokusi i fotos qëndron…

Gjyste Vulaj në një video provokuese

Gjyste Vula është njëra ndër këngëtaret e njohura. Ajo shumë herë ka qenë lajm në mediet rozë. Gjystja së fundmi ka publikuar edhe hitin e saj më të ri ‘Sonte bëjm nam’, transmeton Gazeta Express. Por në këtë klip, ajo duket edhe në skena provokuese. Për më shumë shikojeni vetë.

Genta që rri "ndezur"

Këngëtarja Genta Ismajli gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me paraqitjet e saj por fotosesioni i fundit ka qenë kulmi. Fotografitë e realizuara kanë marrë vëmendjen ende pa u publikuar versioni origjinal i tyre. Genta po vjen edhe me një klip tejet ‘hot’ dhe në bazë të fotografive të lartë përmendura ka…

Kjo e nxjerr "pjeshkën" në profil !

Është një nga modelet më të njohura në botë. Daisy Lea ka ‘çmendur’ gjithë rrjetin përmes një foto të hedhur në Instastory, shkruan lajmi.net Ajo shihet se është në banjo ku pozoi e tëra nudo. Mirëpo, Daisy kishte mbuluar gjoksin me duar mirëpo në pah ka vënë të pasmet bombastike.
Subscribe to this RSS feed