Xhemi Shehu lind yje

Xhemi Shehu lind yje

Ajo është një nga moderatoret super seksi të ekranit shqiptar.

 Xhemi Shehu ka sjellë në jetë dy djem që janë yje të bukur. Në këtë ditë me diell ku festohet 14 Marsi, Dita e Verës moderatorja ka postuar një foto me djalin e saj të madh. Bie në sy dhe ngjashmëria nënë e bir. 

Login to post comments
back to top