Shokon ish missi shqiptar/ Lakuriq me një vajzë, shikoni çfarë bëjnë (Foto)

Shokon ish missi shqiptar/ Lakuriq me një vajzë, shikoni çfarë bëjnë (Foto)

Ish Miss Shqipëria ka pozuar nudo në shtrat me një tjetër vajzë.
Egla Harxhi është diplomuar për arkitekturë dhe aktualisht ndodhet në Paris për të ndjekur ëndrrën e saj për t’u bërë aktore.

Ajo është një ndër vajzat që pozon shpesh nudo dhe nuk e ka aspak problem këtë gjë, madje kohë më parë ajo foli edhe për preferencat e saj seksuale.

Ajo shprehet se nuk i pëlqejnë kategorizimet dhe nuk e quan veten biseksuale apo gay por ka tërheqje të njëjtë si për femrat ashtu edhe për meshkujt.

Së fundmi ajo është shfaqur sërish krejtësisht e zhveshur, në shtrat me një femër tjetër. Fotoja është realizuar nga profesionisti Alexandre Alé de Basseville, i cili në një kompozim të ngjashëm fotografoi shumë vite më parë bukuroshen Melania Trump, sot Zonjë e Parë e Amerikës.

Login to post comments
back to top