Kur zhvishet Kristinë Prengaj

Kur zhvishet Kristinë Prengaj

Modelja e njohur nga Shqipëria, Kristinë Prengaj vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, Prengaj ka shpërndarë një foto në profilin e saj në Instagram ku dhe duket topless. Bukuroshja bjonde duket për mrekulli.  

Login to post comments
back to top