Kjo është bukuroshja që po ‘çmend’ botën (FOTO)

Kjo është bukuroshja që po ‘çmend’ botën (FOTO)

Zulejka Rivera nga Portoriko e lindur më 1987 është një nga bukuroshet që po “çmend” botën.

Ajo është aktore, prezantuese, valltare dhe top-modele, që kishte fituar edhe titullin e Miss Portoriko dhe Miss Universum.

Login to post comments
back to top