Gjen të dashurën në krevat me një tjetër....

Çfarë do të bënit nëse do të gjenit partnerin/en tuaj në shtratin e përbashkët me një person tjetër? Do të nisnit një sherr fizik, do i zgjonit nga gjumi, do t’i nxirrnit nga shtëpia apo ndonjë gjë tjetër? Nëse reagimi juaj imagjinar përfshin njërën prej të mësipërme, një djalë amerikan…

Arbana Osmani, çfarë femre!

E veshur me një fustan ngjyrë vishnjë material latex, Arbana Osmani padyshim që shkëlqen si çdo herë. Por ne bëmë një kërkim të shpejtë dhe zbuluam se ky fustan i dizenjuar nga “House of CB” kushton 156 euro, një shumë kjo relativisht më pak se fustanet e veshura gjatë mbrëmjeve…

Julia Roberts, femra më e bukur e vitit 2017

Ka qenë 26 vjeç që kur Julia Roberts u shfaq për të parën herë në kopertinën e revistës “People” si femra më e bukur, dhe ende vazhdon të jetë e preferuara. Julia Roberts është gruaja më e bukur në botë e vitit 2017! Mësoni sekretet e saj të bukurisë për…

Termeti i kësaj femre...

Modelja e njohur, Eva Padlock është njëra ndër femrat më të bukura në botë. Ajo njihet për linjat e saj bombastike trupore, me të cilat magjeps të gjithë meshkujt e botës dhe jo vetëm. Së fundmi Eva ka bërë të ditur se është duke udhëtuar për në Greqi. Që nga…

Media e huaj e quan pornostare Linda Halimin, ja si i përgjigjet kompozitori i këngës

Linda Halimi është përfaqësuesja shqiptare e Eurovizionit, që pritet të deputojë me këngën “World” (Botë) në skenë e Kievit, më datë 9 maj. Tashmë artistja që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, po shijon turin nëpër Europë, ku ka mundësi të dëshmojë talentin e saj për publikun. Pas perfomancës…
Subscribe to this RSS feed