Rama me Ruçin dalin të parët nga takimi me Bashën, asnjë fjalë për gazetarët (Foto)

Rama me Ruçin dalin të parët nga takimi me Bashën, asnjë fjalë për gazetarët (Foto)
Megjithëse gazetarët e kanë pyetur, kryeministrin Edi Rama nëse ka arritur një marrëveshje apo jo me Lulzim Bashën, ai nuk ka pranuar të komentojë asgjë. Takimi zgjati tre orë dhe Rama doli i shoqëruar nga Gramoz Ruçi nga takimi, për t’u larguar në këmbë nga presidenca.
Login to post comments
back to top