Rama darkë në Sarajevë, në krah me Vuçiç....dhe përballë Mustafën (Foto)

Rama darkë në Sarajevë, në krah me Vuçiç....dhe përballë Mustafën (Foto)

Kryeministri Edi Rama ka darkuar së bashku me Kryeministrin e Serbisë Aleksandar Vuçiç mbrëmjen e sotme në Sarajevë.

Mësohet se në darkë së bashku me Ramën e Vuçiç kanë qenë edhe Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa dhe Kryeministrat e tjerë të rajonit.

Fotografia është shkrepur pikërisht në një restorant në Sarajevë rreth orës 19:45.

Sikurse mund ta shikoni, Rama dhe Vuçiç ndodhen të ulur në krah të njëri – tjetrit, ndërsa Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa përballë tyre në cepin tjetër të tavolinës. /Gazeta Express/

Login to post comments
back to top