"Edi Baba me 40 hajdutë", instalacioni i protestuesve të opozitës para kryeministrisë

"Edi Baba me 40 hajdutë", instalacioni i protestuesve të opozitës para kryeministrisë

Protestuesit e opozitës vendosën sot para kryeministrisë një instalacion me personazhet e përrallës "Ali Baba me 40 hajdutë". Por fytyrat e personazheve ishin ato të Edi Ramës dhe të ministrave e disa deputetëve të tij. Pjesë e "ekipit" ishte edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj. Instalacioni u quajt "Edi Baba me 40 hajdutë". 

edi

Login to post comments
back to top