Blushi: Kënaqësi kur shoh sesi Rilindja po shkërmoqet

Blushi: Kënaqësi kur shoh sesi Rilindja po shkërmoqet

Deputeti dhe njëherësh edhe kryetari i LIBRA-s Ben Blushi, ka reaguar lidhur me lajmin e shkarkimit të Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Përmes një statusi në Facebook, Blushi shprehet se kjo është një shenjë që Rilindja po shkërmoqet.

Statusi i plotë:

PËR MBETJEN E QEVERISË

Kënaqësi kur shoh sesi Rilindja po shkërmoqet. Kishim një Qeveri Publike, u kërkua një Qeveri Teknike do kemi një Qeveri Septike!

Login to post comments
back to top