asd.jpg

Njihuni me Zonjën e Parë të Francës

"Brigitte, Brigitte, Brigitte!", brohoriste turma kur ajo u ngjit në skenë në krah të bashkëshortit të saj, të presidentit të ri të zgjedhur francez Emmanuel Macron. Po Kush është ajo? Së pari, siç edhe kanë deklaruar ata marrëdhënia e tyre nuk është e zakonshme. Madje, në ditën e dasmës, zoti…

Në Republikën e Re do t’ju asgjësojmë!

Në ditën e 80-të të protestës, Kreu i PD-së Lulzim Basha ka ashpërsuar tonet, duke thënë se çdo person që helmon rininë shqiptare përmes drogës do të shfaroset. Nëse Basha e ka patur këtë paralajmërim në mënyrë literale apo metaforike, këtë e vërteton kur tha se trafikantët do të trajtohen…
Subscribe to this RSS feed

Sport

Ky është Shenjt!

26 Prill, 2017 | No comments

E gjithë bota është rikthyer te elozhet për Lionel Messin. Mjaftoi vetëm një ndeshje e vetme që të gjithë të binden. “...

Sport

Fitojnë Kukesi dhe Skenderbeu

23 Prill, 2017 | No comments

Në fillim Emini, më pas Pejiç më penallti  shënuan për Kukësin, ndërsa Karioka dhe sërish kroati, shënuan pasi Tirana ...

Sport

Shorti vendos derb madrilen, buzëqesh Juve

21 Prill, 2017 | No comments

Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi përballë Realin me Atletikon e Madridit, ndërsa Juventusi do të përballet m...

Te ndryshme

FOTO të rralla përpara Luftës së Dytë Botërore, ja si dukej një nga perlat e Shqipërisë

04 Maj, 2017 | No comments

Publikohen disa foto të rralla të zonës së Thethit përpara se Shqipëria të përfshihej në Luftën e Dytë Botërore. Th...

Te ndryshme

Burri kontrollon telefonin e gruas dhe i ikën truri nga mesazhet që lexon (Foto)

26 Prill, 2017 | No comments

Privatësia është e nevojshme dhe për ta ruajtur atë, ndonjëherë është mirë që të fshihen mesazhet sepse dashje pa dash...

Te ndryshme

10 vjeçarja që “sfidon” hapur Veliaj: Do të rrëmbej karrigen, ti ke shitur fiq, unë shes bonbone (Video)

22 Prill, 2017 | No comments

Jona është një vajzë 10 vjeçare e cila u bë pjesë e emisionit “Oktapod”, duke rrëfyer historinë e saj. Ajo del shet...