asd.jpg

Kur Orinda Huta ngrinte këmbët! (Foto)

Këngëtarja Orinda Huta është shquar gjithnjë për fizik mjaft të kuruar. Por këtë foto të saj në rrjete sociale nuk e kemi hasur më parë. E shohim bukuroshen teksa ka treguar hiret e saj duke ekspozuar të pasmet dhe gjithashtu pjesën e këmbëve. Nuk do e besoni sesa seksi duket…

Çfarë trupi!

Modelja e njohur Vildane Zeneli, i ka habitur të gjithë me fotografinë e fundit që e ka bërë publike në Instagram. Trupi i saj është thuajse e pa mundur të bëhet kështu, e aq më pak ta ketë në të vërtetë këtë trup, apo mbase Vildanja është më ndryshe se…

Xhemi Shehu lind yje

Ajo është një nga moderatoret super seksi të ekranit shqiptar. Xhemi Shehu ka sjellë në jetë dy djem që janë yje të bukur. Në këtë ditë me diell ku festohet 14 Marsi, Dita e Verës moderatorja ka postuar një foto me djalin e saj të madh. Bie në sy dhe…

Miss Kosova është akoma e virgjër!

Ajo është pa dyshim një ndër femrat më të bukura shqiptare. Nora Muja, bukuroshja nga Kosova që jeton në Gjermani së fundmi korri edhe suksesin e radhës. Ajo u zgjodh Miss Grand Kosova dhe në tre mujorin e fundit të vitit do ta përfaqësojë shtetin në Vietnam. E në intervistë…

Bukuroshja shqiptare takon Donald Trump-in

Një bukuroshe shqiptare ishte pjesë e prezantimit të “Miss Universe”. Bëhet fjalë për “Miss Universe Albania 2014”, Zhaneta Bylberin, e cila ka dhënë një intervistë për VIP Magazine. Bylberi ka folur rreth eksperiencës së saj si Miss si dhe takimit që pati me Donald Trump-in. “Organizatorët e Miss Universe ishin…

Rezarta Shkurta sfidante

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën ka shkëputur një pjesë nga klipi i saj i fundit, në të cilën duket se ka aktruar mjaft mirë. “Kur dështon me sukses në aktrim”,-shkruan Shkurta krahas fotos së publikuar në Instagram./Gazeta Express/

Zihen dy shoqet për një mashkull

Këngëtarja është surprizuar pasi mësoi lajmin se Nicki dhe ish-i dashuri i saj do të bashkëpunojnë për një projekt të ri. Duke e njohur atë prej vitesh, Ciara është në dijeni se Minaj do të bënte gjithçka me Future. Prej kohësh, 31-vjeçarja ka qenë në një marrëdhënie me reperin me…
Subscribe to this RSS feed

Sport

Ky është Shenjt!

26 Prill, 2017 | No comments

E gjithë bota është rikthyer te elozhet për Lionel Messin. Mjaftoi vetëm një ndeshje e vetme që të gjithë të binden. “...

Sport

Fitojnë Kukesi dhe Skenderbeu

23 Prill, 2017 | No comments

Në fillim Emini, më pas Pejiç më penallti  shënuan për Kukësin, ndërsa Karioka dhe sërish kroati, shënuan pasi Tirana ...

Sport

Shorti vendos derb madrilen, buzëqesh Juve

21 Prill, 2017 | No comments

Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi përballë Realin me Atletikon e Madridit, ndërsa Juventusi do të përballet m...

Te ndryshme

FOTO të rralla përpara Luftës së Dytë Botërore, ja si dukej një nga perlat e Shqipërisë

04 Maj, 2017 | No comments

Publikohen disa foto të rralla të zonës së Thethit përpara se Shqipëria të përfshihej në Luftën e Dytë Botërore. Th...

Te ndryshme

Burri kontrollon telefonin e gruas dhe i ikën truri nga mesazhet që lexon (Foto)

26 Prill, 2017 | No comments

Privatësia është e nevojshme dhe për ta ruajtur atë, ndonjëherë është mirë që të fshihen mesazhet sepse dashje pa dash...

Te ndryshme

10 vjeçarja që “sfidon” hapur Veliaj: Do të rrëmbej karrigen, ti ke shitur fiq, unë shes bonbone (Video)

22 Prill, 2017 | No comments

Jona është një vajzë 10 vjeçare e cila u bë pjesë e emisionit “Oktapod”, duke rrëfyer historinë e saj. Ajo del shet...