asd.jpg

Gjen të dashurën në krevat me një tjetër....

Çfarë do të bënit nëse do të gjenit partnerin/en tuaj në shtratin e përbashkët me një person tjetër? Do të nisnit një sherr fizik, do i zgjonit nga gjumi, do t’i nxirrnit nga shtëpia apo ndonjë gjë tjetër? Nëse reagimi juaj imagjinar përfshin njërën prej të mësipërme, një djalë amerikan…

Arbana Osmani, çfarë femre!

E veshur me një fustan ngjyrë vishnjë material latex, Arbana Osmani padyshim që shkëlqen si çdo herë. Por ne bëmë një kërkim të shpejtë dhe zbuluam se ky fustan i dizenjuar nga “House of CB” kushton 156 euro, një shumë kjo relativisht më pak se fustanet e veshura gjatë mbrëmjeve…

Julia Roberts, femra më e bukur e vitit 2017

Ka qenë 26 vjeç që kur Julia Roberts u shfaq për të parën herë në kopertinën e revistës “People” si femra më e bukur, dhe ende vazhdon të jetë e preferuara. Julia Roberts është gruaja më e bukur në botë e vitit 2017! Mësoni sekretet e saj të bukurisë për…

Termeti i kësaj femre...

Modelja e njohur, Eva Padlock është njëra ndër femrat më të bukura në botë. Ajo njihet për linjat e saj bombastike trupore, me të cilat magjeps të gjithë meshkujt e botës dhe jo vetëm. Së fundmi Eva ka bërë të ditur se është duke udhëtuar për në Greqi. Që nga…

Media e huaj e quan pornostare Linda Halimin, ja si i përgjigjet kompozitori i këngës

Linda Halimi është përfaqësuesja shqiptare e Eurovizionit, që pritet të deputojë me këngën “World” (Botë) në skenë e Kievit, më datë 9 maj. Tashmë artistja që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, po shijon turin nëpër Europë, ku ka mundësi të dëshmojë talentin e saj për publikun. Pas perfomancës…
Subscribe to this RSS feed

Sport

Ky është Shenjt!

26 Prill, 2017 | No comments

E gjithë bota është rikthyer te elozhet për Lionel Messin. Mjaftoi vetëm një ndeshje e vetme që të gjithë të binden. “...

Sport

Fitojnë Kukesi dhe Skenderbeu

23 Prill, 2017 | No comments

Në fillim Emini, më pas Pejiç më penallti  shënuan për Kukësin, ndërsa Karioka dhe sërish kroati, shënuan pasi Tirana ...

Sport

Shorti vendos derb madrilen, buzëqesh Juve

21 Prill, 2017 | No comments

Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi përballë Realin me Atletikon e Madridit, ndërsa Juventusi do të përballet m...

Te ndryshme

FOTO të rralla përpara Luftës së Dytë Botërore, ja si dukej një nga perlat e Shqipërisë

04 Maj, 2017 | No comments

Publikohen disa foto të rralla të zonës së Thethit përpara se Shqipëria të përfshihej në Luftën e Dytë Botërore. Th...

Te ndryshme

Burri kontrollon telefonin e gruas dhe i ikën truri nga mesazhet që lexon (Foto)

26 Prill, 2017 | No comments

Privatësia është e nevojshme dhe për ta ruajtur atë, ndonjëherë është mirë që të fshihen mesazhet sepse dashje pa dash...

Te ndryshme

10 vjeçarja që “sfidon” hapur Veliaj: Do të rrëmbej karrigen, ti ke shitur fiq, unë shes bonbone (Video)

22 Prill, 2017 | No comments

Jona është një vajzë 10 vjeçare e cila u bë pjesë e emisionit “Oktapod”, duke rrëfyer historinë e saj. Ajo del shet...