asd.jpg

Rrëfehet Ylli Manjani

Një rrëfim i gjatë për veten, Ylli Manjani ka folur për angazhimin e tij në politikë që në PS e deri tek shkarkimi nga Edi Rama si ministër i LSI-së. Në një intervistë për Rudina Xhungën në emisionin "Dritare" në Vizion Plus, Manjani rrëfeu gjithçka. Nga OSBE te Fatos Nano,…

Flet Bamir Topi: Nuk ka nevojë për Qeveri Teknike

Bamir Topi, ish-President i Republikës, nuk sheh asnjë arsye për krijimin e një qeveri teknike e cila të garantojë zgjedhjet, pasi sipas tij siguria e votës vjen nga ligji. Kreu i FRD-së nuk është kundër komunikimit politik, por kur bëhet fjalë për mundësinë e një koalicioni me PD-në, thotë se…

Flet gruaja e Gjin Gjonit

Mira Kazhani: Elona përshëndetje! Elona Çaushi: Përshëndetje!Mira Kazhani: Pse vendose të flasësh pikërisht tani për historinë tënde dhe të bashkëshortit tënd? Dhe kurioze jam, pse zgjodhe tiranapost.al? Elona Çaushi: Në fakt po shikoja portalet një ditë dhe të them të drejtën më thanë që ishte një portal relativisht i ri.…
Subscribe to this RSS feed

Sport

Ky është Shenjt!

26 Prill, 2017 | No comments

E gjithë bota është rikthyer te elozhet për Lionel Messin. Mjaftoi vetëm një ndeshje e vetme që të gjithë të binden. “...

Sport

Fitojnë Kukesi dhe Skenderbeu

23 Prill, 2017 | No comments

Në fillim Emini, më pas Pejiç më penallti  shënuan për Kukësin, ndërsa Karioka dhe sërish kroati, shënuan pasi Tirana ...

Sport

Shorti vendos derb madrilen, buzëqesh Juve

21 Prill, 2017 | No comments

Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi përballë Realin me Atletikon e Madridit, ndërsa Juventusi do të përballet m...

Te ndryshme

FOTO të rralla përpara Luftës së Dytë Botërore, ja si dukej një nga perlat e Shqipërisë

04 Maj, 2017 | No comments

Publikohen disa foto të rralla të zonës së Thethit përpara se Shqipëria të përfshihej në Luftën e Dytë Botërore. Th...

Te ndryshme

Burri kontrollon telefonin e gruas dhe i ikën truri nga mesazhet që lexon (Foto)

26 Prill, 2017 | No comments

Privatësia është e nevojshme dhe për ta ruajtur atë, ndonjëherë është mirë që të fshihen mesazhet sepse dashje pa dash...

Te ndryshme

10 vjeçarja që “sfidon” hapur Veliaj: Do të rrëmbej karrigen, ti ke shitur fiq, unë shes bonbone (Video)

22 Prill, 2017 | No comments

Jona është një vajzë 10 vjeçare e cila u bë pjesë e emisionit “Oktapod”, duke rrëfyer historinë e saj. Ajo del shet...