Tifozër e Partizanit fyejnë paradoksalisht presidentin e Kukësit

Tifozër e Partizanit fyejnë paradoksalisht presidentin e Kukësit

Skuadra e Kukësit është në vendin e parë të Superligës dhe pretendentja kryesore për titullin kampion. Të premten e kaluar, skuadra verilindore u përball me Partizanin e vendit të dytë, një ndeshje e përfunduar 1 me 1.

Por më shumë se kjo ndeshje vëmendjen e tërhoqi një parrullë e tifozëve të Partizanit drejtuar presidentit të Kukësit dhe kandidatit të PS në Kukës, Safet Gjici.

“Safeti analfabet, kandidat për deputet”, shkruhej në parrullë. Kujtojmë këtu se vëllai i Edi Ramës, Olsi është presidenti ‘de facto’ i Partizanit që i ka çuar një mesazh Safetit.

Por jo vetëm kaq. Idhulli i tifozëve të Partizanit është deputeti socialist, Erjon Braçe.

Login to post comments
back to top