Sherr mes Erion Braçes dhe Flamur Nokës

Sherr mes Erion Braçes dhe Flamur Nokës

Gjatë seancës së sotme deputeti i PD-së, Flamur Noka ka goditur deputetin e mazhorancës Erjon Braçe.

Nuk ishte e qartë momenti, por Noka u çua nga vendi në drejtim të pjesës së mazhorancës aty ku u duk sikur qëlloi ligjvënësin e PS-së Braçe.

Login to post comments
back to top